فضای سبز

منظور و تعریف از فضای سبز در اینجا محیطی است که توسط اِلمان هایی نظیر درختچه، گل، سنگ و غیره پوشیده شده است به عبارت دیگر در قسمت فضای سبز ما حیاط خانه یا ویلای شما را با توجه به پیشنهادات و نظرات شما طراحی کرده و یک فضایی ایجاد می کنیم که توامان با طبیعت از ساخته های معماری زیبا نظیر آلاچیق، آبنما، مجسمه و از این قبیل موارد عجین شده است.


اگر محل سکونت شما محوطه‌ای ولو کوچک دارد و می‌خواهید که این محوطه از خانه خود را محلی برای تمدد اعصاب، آرامش فکری و روحی خود و خانواده محترمتان نمایید می‌توانید روی ایجاد یک فضای سبز رویایی و دلنشین فکر کنید.


طراحی فضای سبز طیف وسیعی را دربر می‌گیرد و بسته به متراژ، سلیقه و میزان هزینه ای که در نظر دارید می توانید محوطه موجود خود را صفایی جدید ببخشید. البته نکاتی مانند موقعیت محوطه شما مانند میزان تابش آفتاب در طول روز در ایام سال، مقدار آبی که در مکان زندگی شما یافت می شود و همینطور میزان برودت و گرمی هوا در طول سال پارامترهایی هستند که در انتخاب نوع گیاهان و درختچه ها و موارد سازه ای که قصد اضافه نمودن آن را دارید موثر می باشد.


شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با تلفن شرکت باغ نما تماس ایجاد کنید و یا اینکه با اطلاعات و شماره تلفنی که در صفحه اول سایت تکمیل می نمایید به مشاورین ما اجازه می دهید که با شما تماس حاصل کرده و تمامی مواردی را که نیاز به پاسخگویی دارید را از آنها دریافت کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با جدیدترین معماری سبز روز دنیا آشنا شوید.

تصاویر فضای سبز

فضای سبز فضای سبز فضای سبز
فضای سبز فضای سبز فضای سبز
فضای سبز فضای سبز فضای سبز
فضای سبز فضای سبز فضای سبز

تماس با ما

bagh nama

آدرس: تهران-پاسداران-بلوار پناهی نیا-پلاک 144/2-طبقه 4-واحد 23

شماره تماس: 8557 673 0939