استخر خانگی

داشتن یک استخر خانگی یکی از فاکتورهایی است که به خانه یا ویلای شما زیبایی و جذابیت خاصی می‌بخشد. وجود یک استخر در خانه به ازرش ملک شما می افزاید و از طریق آن می‌توانید لحظاتی شاد، مفرح و محلی برای رفع خستگی اهل خانه فراهم نمایید و چه چیزی از این بهتر.


موقعیت
موقعیت یک رکن مهم در ارزش بخشیدن یک استخر به خانه شما می‌باشد. چه موقعیت قرارگیری استخر در خانه و چه موقعیت محل سکونت شما، برای مثال اگر در منطقه ای زندگی می‌کنید که خانه ها بسیار گران هستند و در آنها استخرهای بزرگ و زیبا وجود دارد، نبودن استخر در خانه شما می‌تواند باعث کم شدن ارزش خانه شما شود و یا اگر در منطقه ای سرد زندگی می‌کنید بهتر است استخر سرپوشیده را انتخاب کنید تا هوای سرد ارامش شما و خانواده تان را بر هم نزند.


متراژ و فضا
متراژ فضای موجود شما بسیار حایز اهمیت است. ساخت استخر در خانه هایی که فضای انها بزرگ یا متوسط است می‌تواند جذاب باشد. جذابیت استخر خانگی زمانی بیشتر می‌شود که محوطه شما فضای کافی برای ایجاد یک چمنزار بزرگ با درختچه‌های مختلف در کنار استخر را داشته باشد؛ در این صورت ساخت استخر به شدت پیشنهاد می‌شود.


مدل استخر
امروزه استخرها فقط در حیاط یا محوطه بیرونی اجرا نمی شوند و در داخل خانه نظیر طبقه پایینی یک ساختمان یا در قسمت روف گاردن و تراس نیز قابلیت عملیاتی دارد. برای ساخت استخر یک سری مشترکاتی مانند زیرسازی و آب بندی وجود دارد که در همه موارد رعایت می شود تفاوت کار در استفاده از متریال و اِلمان‌هایی نظیر چوب پلاست، فضای سبز، سنگ و آبنماست که تمامی اینها بستگی به اندازه محوطه شما و همچنین بودجه‌ای است که می‌خواهید صرف زیباسازی محوطه خود نمایید.


هزینه ونگهداری
طبیعی است که نصب و بگهداری یک استخر خانگی هزینه هایی مانند ضد عفونی آب، برق, سرویس سالیانه استخر و غیره را در بر دارد اما نکته قابل توجه این است که علاوه بر تمامی مزایایی که برای یک استخر خانگی برشمردیم مزیت دیگر این است که شما اگر زمانی قصد فروش ویلا یا ساختمان خود را داشته باشید از طریق بعد زیباشناختی ای که یک استخر خانگی در اذهان و نظر مردم دارد به راحتی می توانید چند برابر هزینه ای که برای یک استخر هزینه کرده اید را دوباره به دست آورید.


برای ساخت یک استخر موارد زیادی باید رعایت شود و شما می توانید از طریق تماس با ما و یا کامل نمودن فرمی که در صفحه اول سایت وجود دارد به مشاورین ما متصل شده و اطلاعات کامل من جمله میزان هزینه، نکات فنی و طراحی را جویا شوید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  تصاویر استخرخانگی  

استخرخانگی   استخرخانگی استخرخانگی
  استخرخانگی استخرخانگی استخرخانگی  
استخرخانگی استخرخانگی استخرخانگی

تماس با ما

bagh nama

آدرس: تهران-پاسداران-بلوار پناهی نیا-پلاک 144/2-طبقه 4-واحد 23

شماره تماس: 8557 673 0939